MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Emmafåtölj 8214025
nr 821 4025
Emmafåtölj
1880-tal
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 april 2013
kl 18:32:56
22/4 18:27:56